Velsertunnel langdurig afgesloten na verkeersongeval
VELSEN-ZUID - De Velsertunnel is woensdagnacht lange tijd in beide richtingen afgesloten geweest nadat er een verkeersongeval had plaatsgevonden. De oostbuis van de Velsertunnel was in verband met werkzaamheden afgesloten waardoor al het verkeer door de westbuis moest. Rond middernacht vond er een aanrijding plaats bij de doorsteek waar het verkeer van de oost naar de westbuis moest. Meerdere ambulances, brandweer en politievoertuigen werden opgeroepen om assistentie te verlenen. Naar verluidt raakte één persoon gewond.
Een van de bestuurders is door de politie meegenomen en overgebracht naar het politiebureau. De Verkeersongevallenanalyse (VOA) van de politie is een uitgebreid onderzoek gestart om de exacte toedracht van het ongeval te achterhalen.
Automobilisten die op de A22 en A208 voor de Velsertunnel stonden te wachten konden na zo'n 40 minuten via het wrakkenterrein de snelweg verlaten. Pas tegen twee uur kon de tunnel weer worden vrijgegeven voor het verkeer.
Film & foto's: Michel van Bergen